На сьогодні немає об'єктивних причин для дефіциту основних видів продовольства. Про це повідомив директор департаменту розвитку реального сектору економіки Мінекономрозвитку Олег Пендзин.

«Згідно з балансами попиту і пропозиції за основними видами продовольчих ресурсів на внутрішньому ринку України є достатні запаси: зерна та продуктів його переробки (круп, борошна, цукру, олії соняшникової, яких вистачить не тільки на найближчі місяці, але й до надходження продукції, виробленої з урожаю 2014 року», - підкреслив він.

За словами представника міністерства, аналогічна ситуація характерна і для ринків продукції тваринництва - м'ясопродуктів, молокопродуктів, яєць. Наявні запаси та обсяги виробництва дозволять повністю задовольнити попит населення.

«Важливим є те, що запаси продовольства (пшениці, жита, гречки, цукру) є також і в державних резервах, та у разі необхідності, можуть бути в найстисліші терміни реалізовані на внутрішньому ринку за фіксованими цінами», - підкреслив Пендзин.

Також він зазначив, що наразі торговельними мережами вжито оперативних заходів щодо налагодження роботи з постачальниками продовольчих товарів, які готові безперебійно забезпечувати доставку необхідної кількості продукції на підприємства торгівлі населених пунктів України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

525
Классические туфли мужские