В.о. віце-прем'єр-міністра Олександр Вілкул зобов'язав обладміністрації забезпечити цілодобове чергування і звітувати двічі на день про роботу систем життєзабезпечення в диспетчерську службу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби в.о. віце-прем'єр-міністра.

«Олександр Вілкул розпорядився забезпечити в регіонах цілодобове чергування на рівні не нижче заступника голови ОДА, як у робочі, так і у вихідні дні. Облдержадміністрації будуть надавати двічі на день інформацію про стан роботи систем життєзабезпечення у диспетчерську службу Мінрегіонбуду», - йдеться у ньому.

Крім того, Вілкул зобов'язав комунальні та рятувальні служби продовжити працювати у посиленому цілодобовому режимі.

На цей момент працюють усі 24 685 котелень, теплом забезпечені всі 39 702 об'єкти соціальної сфери і тривають ремонтні роботи у 4 будинках Києва щодо відновлення теплопостачання, у всіх 174 396 багатоквартирних будинках теплопостачання забезпечено, а ремонтні роботи будуть закінчені впродовж доби.

За інформацією Держводагентства, рівень води на річках України не перевищує допустимих показників. Незначне підвищення рівня зафіксовано тільки на Десні і Прип'яті (Чернігівська область), а також у Закарпатті на Тисі і Латориці.

Також зазначається, що станом на ранок 21 лютого аеропорти і морські порти України працюють у штатному режимі.

Канал гирла «Бистре», «Керч – Єнікальський» канал, Бузько - Дніпровсько - Лиманський канал та Херсонський морський канал відкриті для руху суден.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

125