Медичні заклади міста Києва забезпечені всіма необхідними ресурсами, у тому числі кадровими, для надання медичної допомоги всім, хто постраждав під час заворушень у центрі столиці, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

У Київських міських клінічних лікарнях № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10,12, 17, 18, Олександрівській лікарні та інших медичних установах наразі у наявності 1014 вільних місць для стаціонарного лікування пацієнтів.

«Ще 145 вільних місць в установах Національної академії медичних наук України: Науково-дослідному інституті травматології та ортопедії, Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова, Національному інституті хірургії і трансплантології ім. О. О. Шалімова, Інституті нейрохірургії ім. акад. А. П. Рамоданова», - повідомили у МОЗ.

Також у прес-службі підкреслили, що всі лікувальні заклади в повному обсязі забезпечені лікарськими засобами та виробами медичного призначення для надання допомоги постраждалим, яких госпіталізують до лікарні та інститути.

Нагадаємо, у четвер, 20 лютого, протистояння між протестувальниками та правоохоронцями у центрі Києва знову загострилося, незважаючи на перемир'я.

Станом на 06.00 21 лютого загинуло 77 осіб.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

131
Классические туфли мужские