Автозаправні мережі України забезпечені пальним у достатній мірі. Як повідомили кореспондентові Forum'у у компаніях-операторах АЗС, чутки про перебої поставок пального і про закриття пунктів продажу не відповідають реальності. Ці чутки призвели до появи черг на АЗС, але оператори докладають максимум зусиль для нормалізації обстановки, повідомили нам у компаніях ОККО, WOG, «Лукойл».

Наші співрозмовники підтвердили, що затримки з імпортом нафтопродуктів в Україну, які виникли минулого тижня, практично усунуті, і ПММ надходить в країну. У всіх провідних мережах (крім вищеназваних, це також Shell, SOCAR, «КЛО», «Укрнафта») запевнили, що політична обстановка також не впливає на динаміку постачання АЗС, яке йде в штатному режимі. Заправки можуть закриватися на технічну перерву на 20-30 хв, але не більше.

У SOCAR акцентували, що запасів пального вистачить на 2-3 дні, у «Лукойлі» - на 4-5 днів. Оператори уточнюють, що правила відпустки не змінилися, як і раніше можна заправити баки і залізні каністри, і закликають покупців не створювати паніку. В іншому випадку бензовози не встигатимуть підвозити ПММ на окремі станції, і там дійсно може закінчитися пальне. У такому разі всі без винятку постачальники обіцяють вчасно сповістити споживачів.

І все таки, за даними компаній, навіть у разі відставання від ажіотажного попиту запасів на нафтобазах Києва вистачить на тиждень активного споживання.

Андрій Боярунець,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

515
Туфли осень-зима Everest