Станом на 20 лютого заблоковано рух вантажно-транспортних засобів у всіх митних постах Львівської області: Рава-Руська, Краковець, Шегині, Смільниця, що загрожує постачанню продовольства в населені пункти. Про це повідомляє прес-служба Міністерства доходів і зборів України.

«Таке блокування загрожує припиненням поставок продовольства і вантажів в українські населені пункти. Крім того, така ситуація може призвести до значних фінансових втрат компаній і підприємств, діяльність яких безпосередньо пов'язана із зовнішньоекономічними операціями», - йдеться у повідомленні.

У Міндоходів також повідомили, що в місцях блокування здійснюється тільки пропуск легкового транспорту та мікроавтобусів. Одночасно поза пунктами пропуску в місцях блокування протестувальниками здійснюють огляд салонів і багажників цього транспорту.
При цьому пункт пропуску Грушів-Будомеж, який знаходиться на польській стороні і здійснює загальний контроль, працює в штатному режимі.

«Міністерство доходів і зборів України звертається із закликом до громадян, які здійснюють блокування кордону, розблокувати роботу митних пунктів пропуску і дозволити співробітникам органів доходів і зборів вжити заходи для відновлення руху», - йдеться у повідомленні.

У прес-службі Міністерства доходів і зборів підкреслили, що відомство перебуває поза політикою. «Просимо громадян з розумінням поставитися до цього і не перешкоджати роботі органів доходів і зборів щодо забезпечення стабільного наповнення бюджетів усіх рівнів, акумуляції коштів, необхідних для виплати пенсій, стипендій, заробітних плат для працівників бюджетних організацій, а також функціонування в нормальному режимі митних пунктів», - повідомили в прес-службі.

Як раніше повідомляв ForUm, сьогодні, 19 лютого, перед міжнародним пунктом пропуску «Краковець» на українсько-польському кордоні були побудовані барикади з палаючих шин, що призвело до зупинки руху як на виїзд з України, так і на в'їзд у Польщу. У Міндоходів закликали розблокувати роботу митного пункту і дозволити співробітникам органів доходів і зборів вжити заходи для відновлення руху.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

374