На період врегулювання політичної кризи в Україні буде підготовлено узгоджений законопроект, який забезпечить функціонування всіх органів влади до остаточного завершення процесу ухвалення змін в Основний Закон. Про це йдеться в заяві прес-служби Апарату Верховної Ради України.

«Після остаточної підготовки та узгодження цього документа погоджувальною радою цей законопроект може бути винесений на розгляд й ухвалення позачерговою сесією парламенту», - йдеться в повідомленні.

Крім того, погоджувальна рада керівників фракцій ухвалила рішення не проводити пленарні засідання 20 і 21 лютого.

У прес-службі додали, що народні депутати працюватимуть в округах і комітетах з метою підготовки узгодженого варіанту змін до Конституції України щодо переходу до парламентсько-президентської форми правління. Ці зміни повинні відбуватися відповідно до вимог Конституції України.

Нагадаємо, 18 лютого Верховна Рада не зареєструвала постанову про повернення Конституції в редакції 2004 року, на чому наполягала опозиція. Після цього в Києві відновилися вуличні заворушення. Їхніми жертвами в ніч на середу стали не менше 26 людей.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

461