Інформація про передислокацію частин і підрозділів Збройних сил України для відтиснення мітингувальників у Києві не відповідає дійсності. Про це йдеться у заяві прес-служби Міністерства оборони України.

«У зв'язку із загостренням суспільно-політичної ситуації в країні, з метою недопущення розкрадання озброєння, боєприпасів та іншого військового майна Збройних сил України проводяться заходи щодо посилення охорони військових арсеналів, баз, складів та інших військових об'єктів», - йдеться у повідомленні.

У Міноборони зазначили, що особовий склад охорони планується посилити військовослужбовцями з'єднань і частин високомобільних десантних військ.

Нагадаємо, 18 лютого у Києві в районі вулиць Інститутської, Шовковичної, Маріїнського парку, Арсенальної площі сталися сутички учасників протесту зі співробітниками спецпідрозділу «Беркут» і міліцією.

Пізніше силовики прорвали барикаду на Грушевського і перекрили Європейську площу. Також вони відтіснили протестувальників з вул. Інститутської до Майдану Незалежності.

Близько 20.00 протистояння між мітингуючими і правоохоронцями розпочалося на Майдані Незалежності. Протестувальникам вдалося вистояти ніч.

За інформацією МОЗ, унаслідок сутичок загинуло 25 осіб.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

507
Туфли осень-зима Everest