Виконуючий обов'язки прем'єр-міністра України Сергій Арбузов висловив свої співчуття близьким загиблих у вчорашніх протистояннях, а також запевнив у тому, що уряд зробить все можливе для своєчасного надання допомоги сім'ям правоохоронців, які постраждали під час виконання своїх службових обов'язків.

Відповідну заяву в.о. прем'єр-міністра зробив під час засідання Кабінету Міністрів України в середу.

«Хочу зазначити, що уряд зробить все можливе для надання своєчасної медичної допомоги всім постраждалим під час заворушень та виділення необхідної допомоги сім'ям загиблих правоохоронців, які виконували свої обов'язки», - підкреслив Арбузов.

У зв'язку з непростою ситуацією, що склалася у Києві, в.о. прем'єр-міністра рекомендував всім державним і навчальним закладам Києва з розумінням поставитися до тих, хто через транспортні проблеми не зміг потрапити на роботу чи на навчання. Більш того, він звернувся до приватних компаній, офіси яких розташовані у центрі міста, з проханням дозволити жінкам (особливо матерям неповнолітніх дітей) деякий час не відвідувати свої робочі місця, поки ситуація не стабілізується.

Арбузов також звернувся до міністрів із закликом забезпечити режим максимального сприяння роботі представників ЗМІ. «У разі необхідності самим виїжджати на телеканали, щоб не піддавати журналістів небезпеці», - сказав в.о. прем'єр-міністра.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

192