Голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк переконаний, що лідери опозиції знали про наслідки сьогоднішньої «мирної ходи» у столиці, повідомляє прес-служба Київської ОДА.

Присяжнюк зазначив, що всі зусилля влади були зведені нанівець так званими «мирними мітингувальниками», які сьогодні перебувають у центрі Києва в касках і з арматурою в руках і не виключається, що навіть з вогнепальною зброєю.

«Переконаний, що лідери опозиції не могли не знати, що мета такої «мирної ходи» передбачає протистояння з правоохоронцями і черговими погромами і підпалами будинків у столиці. А це несе за собою безлад і хаос в країні», - зазначив голова Київської ОДА.

«Я ще раз підкреслюю, що переможців у такому протистоянні не буде! На жаль, з радикалами стіл переговорів вичерпав себе. Звертаюся до компетентних органів щодо припинення протиправних дій радикалів та надання їм відповідної оцінк », - резюмував Присяжнюк.


Як раніше повідомляв ForUm, сьогодні, 18 лютого, на перетині вулиць Шовковичної та Інститутської почалися сутички між мітингувальниками і правоохоронцями.

Протестувальники підпалили вантажівки, які перекривали вулиці.

Протистояння між прихильниками Партії регіонів та активістами Євромайдану відбулося також у Маріїнському парку.

П'ятеро військовослужбовців внутрішніх військ отримали вогнепальні поранення, повідомляє Управління по зв'язках з громадськістю Міністерства внутрішніх справ.

Всі станції Київського метрополітену закриті на вхід.

Силовики дали мітингувальникам час до 18.00 для припинення заворушень.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

323