Сьогоднішні події біля Верховної Ради України дискредитують опозицію перед її європейськими союзниками. Таку думку висловив директор Інституту стратегічної політики Юрій Кочевенко.

«Абсолютно неспровокований безглуздий черговий виток насильства. Його тепер навіть не намагаються виправдати, що мовляв, «менти перші почали», - сказав він.

Експерт зазначає, що подібний розвиток подій дискредитує опозицію перед її європейськими союзниками, повідомляють «Известия».

Кочевенко також висловив переконання, що в сьогоднішніх подіях тон задають екстремісти, використовуючи будь-яку можливість для нагнітання і розхитування ситуації.

«Для них це логічно, вони створюють сприятливий для себе політичний клімат. А опозиціонери, не маючи можливості, як на початку протестів, відмежуватися, назвавши їх провокаторами, змушені підлаштовуватися під події, роблячи вигляд, що все йде за планом», - додав він.

Нагадаємо, сьогодні вранці учасники акції протесту прийшли до оточеного силовиками парламенту з вимогою повернути в дію Конституцію 2004 року.

Голова Верховної Ради України Володимир Рибак відмовився реєструвати постанову від опозиції, у відповідь її депутати заблокували трибуну.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

376