Лікарі «швидкої» закликають учасників масових акцій не перешкоджати роботі медиків, повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації.

Насамперед, йдеться про блокування вулиць у місцях масових заворушень. Крім того, лікарі швидкої медичної допомоги, які чергують у місцях проведення масових заходів, звертаються до мітингувальників з проханням об'єктивно оцінювати свій стан здоров'я і звертатися до медиків «швидкої» за обставин, що загрожують життю.

«Фахівці бригад швидкої медичної допомоги роблять і надаватимуть допомогу кожному, хто звертається. Зараз постраждалі під час масових заходів потребують допомоги в стаціонарних медичних пунктах і поліклінічних установах. Медики роблять все можливе, щоб вчасно прибути і доставити пацієнтів у лікарні. Я закликаю учасників масових заходів дуже відповідально поставитися до роботи бригад швидкої медичної допомоги. Прошу всі сторони конфлікту сісти за стіл мирних конструктивних переговорів, тому що кожен необережний крок вартий людського життя», - зазначив заступник голови КМДА Віктор Корж.

Як повідомили в Департаменті охорони здоров'я, у зв'язку з активізацією дій учасників акцій протесту, які проходять у центрі столиці, наразі зафіксовано збільшення викликів, які надходять в оперативний диспетчерський Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Однак відпрацювання викликів бригадами «швидких» зараз ускладнено через блокування проїзду за деякими адресами, зокрема, у центрі міста.

«Департамент охорони здоров'я звертається до всіх, хто зараз перебуває у центрі міста, з наполегливим проханням не перешкоджати роботі бригад екстреної медичної допомоги, пам'ятаючи, що кожна хвилина затримки в наданні медичної допомоги може коштувати людині життя», - зазначили у КМДА.


Нагадаємо, сьогодні, 18 лютого, на перетині вулиць Шовковичної та Інститутської почалися сутички між мітингувальниками і правоохоронцями.

Протестувальники підпалили вантажівки, які перекривали вулиці.

Протистояння між прихильниками Партії регіонів та активістами Євромайдану відбулося також у Маріїнському парку.

За даними МВС, учасники заворушень застосували вогнепальну зброю.

П'ятеро військовослужбовців внутрішніх військ отримали вогнепальні поранення, повідомляє Управління по зв'язках з громадськістю Міністерства внутрішніх справ.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

149