Міністерство закордонних справ України закликає іноземні держави і міжнародні організації до об'єктивних і неупереджених оцінок розвитку ситуації в Україні, очікує рішучого осуду з їх боку протиправних дій радикальних сил. З відповідною заявою виступив в.о. міністра Леонід Кожара.

«Закликаємо іноземні держави і міжнародні організації до об'єктивних і неупереджених оцінок розвитку ситуації в Україні, очікуємо рішучого засудження з їх боку протиправних дій радикальних сил», - йдеться у заяві.

В.о. міністра зазначив, що сьогодні, 18 лютого, радикальні сили у Києві та інших містах України, які видають себе за учасників мирних протестів, ініціювали новий нічим не виправданий спалах насилля і беззаконня.

«Так звані мітингувальники здійснюють збройні напади на будівлі органів державної влади, організовують підпали будинків, завдають тяжкі тілесні ушкодження співробітникам правоохоронних органів, застосовують вогнепальну зброю і закликають до цього інших громадян», - сказав Кожара.

Він наголосив, що ці протизаконні дії, які ставлять під загрозу життя і безпеку громадян України та конституційний лад у державі, вимагають від органів влади належної оцінки та адекватного реагування в рамках чинного законодавства з метою відновлення правопорядку.

Нагадаємо, сьогодні, 18 лютого, на перетині вулиць Шовковичної та Інститутської почалися сутички між мітингувальниками і правоохоронцям

Протестувальники підпалили вантажівки, які перекривали вулиці.

Протистояння між прихильниками Партії регіонів та активістами Євромайдану відбулися також у Маріїнському парку.

За даними МВС, учасники заворушень застосували вогнепальну зброю. П'ятеро військовослужбовців внутрішніх військ отримали вогнепальні поранення.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

378
Классические туфли мужские