Дії протестувальників, які у вівторок, 18 лютого, у Києві захопили приміщення Центрального будинку офіцерів Збройних сил України, є незаконними і повинні бути негайно припинені. Про це йдеться у заяві Управління преси та інформації Міністерства оборони України.

Як зазначили в оборонному відомстві, Центральний будинок офіцерів є військовою частиною, підпорядкованою Міноборони України. Діяльність установи регламентована відповідним законодавством.

«Центральний будинок офіцерів здійснює свою діяльність в інтересах військовослужбовців, працівників Збройних сил України, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей», - йдеться у повідомленні.

Керівництво Міноборони неодноразово заявляло про неможливість втягування Збройних сил України в політичний конфлікт.

Однак своїми діями щодо захоплення військової частини ЗС України протестувальники провокують відповідне реагування з боку Міноборони.

«Керівництво Міністерства оборони вимагає від протестувальників негайно звільнити Центральний будинок офіцерів Збройних сил України і надалі утриматися від дій, які мають провокаційний характер і можуть призвести до загострення ситуації», - йдеться в заяві.

Нагадаємо, сьогодні, 18 лютого, на перетині вулиць Шовковичної та Інститутської почалися сутички між мітингувальниками і правоохоронцям

Протестувальники підпалили вантажівки, які перекривали вулиці.

Протистояння між прихильниками Партії регіонів та активістами Євромайдану відбулися також у Маріїнському парку.

За даними МВС, учасники заворушень застосували вогнепальну зброю. П'ятеро військовослужбовців внутрішніх військ отримали вогнепальні поранення.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

158
Классические туфли мужские