Столичний Музей авіації зайняв 6-те місце в міжнародному рейтингу серед 14 подібних музеїв світу (за версією CNN), пише «Сегодня».

«Місце в рейтингу не передбачає грошову винагороду, але додає авторитету і значимості на світовому рівні. У нас всі літальні апарати перебувають в гарному стані, за ними постійно доглядають», - розповів провідний науковий співробітник музею Валерій Романенко.

За його словами, музей перебуває під «покровительством» національного авіаційного університету, який виділяє кошти на утримання літаків. В середньому, щоб просто пофарбувати один літальний апарат, необхідно 7-8 тис. грн.

Незабаром у музеї планують провести півдинамічну експозицію, куди збираються залучити літальні апарати з інших країн. Це вже не перший експеримент музею: влітку минулого року до нього в гості прилетіли легендарні винищувачі часів Другої світової війни та навчальні літаки Королівських ВПС, які передав британський аероклуб Air Squadronс. Тоді за 4 дні до музею прийшло понад 20 тис. відвідувачів. Зараз на території площею 20 гектарів зібрано близько 80 експонатів: вертольоти, ракетоносці, винищувачі, пасажирські літаки.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

96