Прокуратура Івано-Франківської області виконала вимоги закону «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань» й закрила 5 кримінальних проваджень.

За даними прес-служби наглядового відомства, це, зокрема, кримінальні провадження, розпочаті за фактом захоплення будівлі облдержадміністрації, блокування виїзду з військової частини в Калуші та блокування вул. Чорновола в Івано-Франківську, а також вчинення хуліганських дій.

Нагадаємо, генеральний прокурор України Віктор Пшонка 16 лютого повідомив про набуття чинності з 17 лютого 2014 закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань». Закон передбачає звільнення від кримінальної відповідальності й покарання осіб, які скоїли в період з 27 грудня 2013 року по 2 лютого 2014 злочини, передбачені статтею 1 цього закону, закриття відповідних кримінальних проваджень, а також звільнення від адміністративної відповідальності осіб, до яких застосовано адміністративний арешт.
Мітингувальники зайняли приміщення Івано-Франківської облдержадміністрації 24 січня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

394