Офіційний Брюссель має намір поборотися за скасування оплати за роумінг у всіх країнах Європейського Союзу.

До таких дій Європейську комісію підштовхують останні цифри Євробарометра, оприлюднені в понеділок у Брюсселі.

У зв'язку з цим віце-президент Європейської комісії Нейлі Круз заявила: «Я шокована цими цифрами. Вони свідчать про те, що ми повинні завершити роботу й усунути оплату роумінгу. Це не просто боротьба між відпочивальниками та телекомунікаційними компаніями. Споживачі обмежують використання своїх мобільних телефонів, що також безглуздо і для компаній. Мільйони компаній мають зазнати додаткових витрат через роумінг. В єдиному ринку роумінг не має ніякого значення - це економічне безумство».

Так, зокрема, проведене Євробарометром дослідження показало, що 47% користувачів не використовують мобільний Інтернет під час поїздок, тільки 1 із 10 використовують електронну пошту в звичайному режимі і більше чверті просто вимикають свої мобільні телефони, передає «Інтерфакс-Україна».

«Це означає, що телекомунікаційні компанії втрачають величезний потенціал. Це також показує, що громадяни ЄС під час поїздок у робочих справах або у відпустку, повернувшись додому, остерігаються отримати величезний рахунок», - йдеться в прес-релізі, поширеному з цього приводу.

Крім того, згідно з підрахунками Європейської комісії, телефонні компанії недораховують на ринку близько 300 мільйонів користувачів мобільних телефонів з причини наявної стратегії ціноутворення, яка перешкоджає інноваціям, зростанню потенціалу мобільної екосистеми, що формується в Європі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

168