Керівництво Львівської обласної державної адміністрації не має претензій до активістів, які блокували будівлю ОДА.

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, напередодні ввечері, 16 лютого, губернатор Олег Сало та його заступники зайшли у свої робочі кабінети в розблокованому будинку на вулиці Винниченка, 18. Відповідно, сьогодні, 17 лютого, режим роботи відновлений в «нормальному руслі».

«Хороші враження від того, що в приміщенні навели лад. Претензій ніяких у нас немає. До цього робота була ускладнена. Життєдіяльність області забезпечувалася, виплати вчасно проходили, а також скорочувалася заборгованість із зарплати. Зараз починаємо працювати в нормальному режимі, розв'язуються руки», - прокоментував Сало.

За його словами, нині потрібно буде працювати в три, у чотири рази інтенсивніше.

«У нас було дуже багато напрацювань на 2014 рік, але вже зараз час втрачено. Перший місяць року - святковий, а другий місяць - блокування. Наслідки і економічні, і соціальні зараз не помітні, але з кожним днем вони будуть помітними. Ось наше завдання - не допустити погіршення, треба нарощувати темпи, щоб область виглядала краще і людям жилося краще», - додав Сало.

Нагадаємо, 23 січня поточного року жителі Львівської області зайняли приміщення обласної держадміністрації, після чого на кілька днів обмежили доступ співробітників ОДА до робочих місць.

Згодом приміщення передали власнику - Львівській облраді, а більшості співробітників обласної держадміністрації дали можливість працювати. На робочі місця не допускали тільки керівництво та співробітників апарату ОДА.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

214