Брокбізнесбанк заявляє про стабілізацію ситуації після отримання фінансової допомоги від Національного банку України та Групи Компаній «ВЕТЕК», що володіє 40% акцій банку.

Нагадаємо, з початку лютого Брокбізнесбанк зазнав інформаційної атаки, спрямованої на дискредитацію фінустанови. В результаті цього убанк почали звертатися вкладники, які піддалися на провокацію, з проханням про дострокове розірвання вкладів. У зв'язку з цим Брокбізнесбанк випробував короткострокову кризу ліквідності і був змушений ввести ліміт видачі готівки за картками банку в розмірі 1000 грн на день.

У банку зазначили, що з отриманням рефінансування НБУ і фінансової допомоги від ГК «ВЕТЕК» ситуацію вдалося стабілізувати. «Сьогодні Брокбізнесбанк володіє небувалим запасом надійності, що дозволяє йому виконати всі свої фінансові зобов'язання», - йдеться в заяві.

«Ми прогнозуємо, що решта ознак ажіотажу повністю стихнуть на цьому тижні, а потім почнеться зворотний процес - люди почнуть саме у нас відкривати нові депозити. Адже завдяки отриманому Брокбізнесбанком зовнішньому фінансуванню ми сьогодні практично єдиний банк у країні, здатний розрахуватися з кожним вкладником власними коштами. Тому, в період загальної фінансової турбулентності, саме у нас сьогодні варто розміщувати нові вклади. Тим більше, що банк сьогодні пропонує багато нових пропозицій для своїх клієнтів», - підкреслив перший заступник голови Правління Брокбізнесбанку Петро Пекур.

Довідка. Брокбізнесбанк згідно із класифікацією НБУ займає 17 місце за розміром активів серед 181 банків України.

На початок 2014 року чисті активи банку склали 26,914 млрд грн, власний капітал - 14,478 млрд грн, регулятивний капітал - 14,121 млрд грн.

Адекватність регулятивного капіталу в банку склала 47,66%, за нормативного значення НБУ 10%. Поточна ліквідність на початок року склала у Брокбізнесбанку 145%, що в 3,6 разу більше від граничного значення.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

162