Опозиція не використовує свої шанси увійти в уряд, не вносить ніяких реальних пропозицій щодо виходу з політичної кризи. Подібна позиція неприпустима, оскільки країна вже не стоїть перед грою амбіцій окремих політиків.

Таку думку висловив політичний експерт Володимир Цибулько.

«Владі потрібно брати на себе відповідальність, формувати уряд тією більшістю, яку ми маємо. У нас просто немає часу на ігри. Рахунок йде вже не на тижні або місяці, а на дні. Потрібно рятувати країну, економіка в жалюгідному стані. Тільки консолідованою діяльністю можна вийти з нинішньої кризи. Інакше - впадемо в таку прірву, з якої навряд чи в найближчі 10 років виберемося», - вважає експерт.

Коментуючи ідею Арсенія Яценюка щодо створення уряду Майдану, політолог зазначив, що механізми тіньового уряду в українських реаліях вже давно не працюють.

При цьому, на думку Цибулька, створення подібної структури веде до подальшого розколу в суспільстві.

«Ініціатива Яценюка створити якийсь уряд Майдану взагалі виглядає комічно. У принципі Майдан - це не все суспільство. Йдеться про пошук балансів, які могли б задовольнити усі частини країни. Брати на себе такі жорсткі управлінські дії, особливо в економіці, треба мати інструменти впливу і достатній рівень довіри у всій країні, - констатує експерт. - Це буде уряд навіть не однієї частини країни, а тільки Майдану. Це шлях у нікуди. Нам необхідний механізм об'єднання, збалансування інтересів кожного регіону».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

156