Польські консерватори різко критикують підтримку офіційною Варшавою українського євромайдану. Конрад Рекас у своїй статті «Свинячий інтерес», опублікованій на порталі «Консерватизм», зазначає, що така політика призводить до санкцій з боку Росії і обертається економічними втратами для Польщі.

«Введення Росією ембарго на імпорт свинини з ЄС призвело до втрати польськими виробниками близько 90 мільйонів євро на рік», - зазначив Рекас. Аналітик також критикує план польського уряду надати безкоштовне лікування активістам євромайдану і висловлює побоювання, що різко збільшиться кількість мігрантів з України, які будуть представлятися жертвами «репресій Януковича». «Чому за внутрішні політичні розбірки в Україні повинні платити польські платники податків? Адже лікування «жертв «Беркута» обходиться в десятки тисяч доларів, які повинні бути виплачені з державного бюджету», - підкреслив польський консерватор.

За його словами, польська гуманітарна допомога євромайдану, зокрема одяг, опинилася у київських бомжів, які дуже задоволені цими «подарунками», а на самому Майдані всюди валяються пакети з польською «гуманітаркою». Рекас зазначив, що площа заворушень у Києві обмежується всього двома вулицями і там нормально діють медичні, транспортні і торговельні системи. «У Польщі є нетрі, де люди живуть набагато гірше і вимагають не меншої гуманітарної допомоги. Наша підтримка євромайдану не супроводжується суттєвими політичними вигодами. Навпаки, вона призводить до економічних втрат і посилення протистояння з легітимною владою у Києві й, опосередковано, з Москвою», - вважає польський аналітик. На його думку, Польща занадто бідна країна, щоб підтримувати таку дурну політику Варшави.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

115
Туфли осень-зима Everest