Міністерство доходів і зборів України та Федеральна митна служба Російської Федерації узгодили план на 2014 рік щодо зміцнення співпраці двох відомств, повідомляє прес-службі Міндоходів.

Відповідний документ був підписаний сторонами під час засідання Об'єднаної колегії держав-членів Митного союзу, яке днями відбулося в Білорусі.

«План орієнтований на подальший розвиток співробітництва Міндоходів України та Федеральної митної служби РФ у митній сфері й передбачає низку заходів як на окремих митних пунктах, так і в рамках взаємодії керівництва двох відомств», - йдеться в повідомленні.

Зокрема, протягом 2014 року передбачено здійснення спільного контролю в пунктах пропуску «Куйбишеве - Дякове» та «Плетенівка - Шебекин», проведення робочих зустрічей для створення комфортних умов при перетині російсько-українського державного кордону. Крім того, упродовж першого півріччя 2014 року заплановано проведення 10 зустрічей за участю представників Харківської, Сумської, Луганської, Чернігівської, Східної та Кримської митниць.

 
Сторони домовилися про зіставлення даних митної статистики зовнішньої торгівлі, обмін досвідом у питаннях сплати митних платежів з використанням електронних терміналів і банкоматів. Міндоходів також запропонувало розглянути можливість обговорення на робочих зустрічах питань автоматизації відповідної звітності.
У відомстві також нагадали, що митна служба України традиційно бере участь в Об'єднаній колегії, що дозволяє проінформувати сторони про останні зміни в митній справі в Україні, а також дізнатися про аналогічні нововведення в державах Митного союзу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

213