Представниці збірної України з біатлону не зуміли принести ще одну медаль в українську скарбничку на Олімпіаді в Сочі, однак дві спортсменки з української команди - Юлія Джима та Олена Підгрушна - потрапили в десятку кращих в індивідуальній гонці на 15 км.

За результатами індивідуальної гонки на 15 км найкращий час (сьомий) показала наймолодша спортсменка з команди Юлія Джима. Чемпіонка світу-2013 Олена Підгрушна претендувала навіть на срібну медаль, однак через промахи в 20-му пострілі на четвертому вогневому рубежі вона втратила лідерські позиції і в результаті опинилася поза межами п'єдесталу, на 8-му місці. Невдачі на останній стрільбі зазнала й бронзова призерка Сочі Віта Семеренко - вона допустила три промахи, які означали додавання трьох хвилин до її часу. У підсумку - фініш на 29-му місці. Валя Семеренко фінішувала 19-ю, пише «ZN.UA».

Перемогу в гонці здобула білоруска Дарина Домрачева, другий результат показала швейцарка Селіна Гаспарін, третьою до фінішу прийшла ще одна представниця Білорусі Надія Скардіно. Вперше в історії Олімпіади білоруські спортсмени одночасно піднялися на дві сходинки п'єдесталу пошани.

Нагадаємо, українська біатлоністка Віта Семеренко виборола бронзову медаль у спринті на 7,5 км під час зимових Олімпійських ігор.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

988