Виконувач обов'язків віце-прем'єр-міністра Олександр Вілкул доручив Державній службі з питань надзвичайних ситуацій посилити моніторинг рівня води у Дунаї, повідомили в його прес-службі.

За інформацією Українського гідрометцентру, найближчими днями очікується підвищення температури до +11°C на більшій частині території країни.

У південних областях та Криму прогнозують опади, переважно у вигляді дощу. Різке потепління може призвести до передчасного формування весняного паводку.

За попередньою оцінкою, до зони підтоплення в Одеській області можуть потрапити Ізмаїльський, Кілійський та Ренійський райони, а саме 12 населених пунктів, в яких проживає понад 10 тис. людей; крім того, можуть бути підтоплені 4 морські порти й близько 120 км автодоріг.

В.о. віце-прем'єра поставив завдання підрозділам ДСНС та Одеській обласній держадміністрації посилити моніторинг рівня води в Дунаї для прогнозування розвитку гідрологічної обстановки на українській ділянці Дунаю та оперативного інформування.

Також поставлено завдання активізувати проведення невідкладних робіт на гідротехнічних спорудах, а на найбільш небезпечних ділянках, де існує загроза прориву водозахисних дамб та інших гідротехнічних споруд, виставити спостережні пости.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

190
Классические туфли мужские