Кабінет Міністрів врегулював випуск казначейських векселів у 2014 році. Про це йдеться у відповідній постанові уряду від 29 січня №41.

Документ передбачає, що реструктуризація бюджетної заборгованості шляхом випуску казначейських векселів буде здійснена за станом на 1 січня 2014 року (раніше планувалося на 1 січня 2013 року), передають «Українські новини».

Згідно з постановою, випуск векселів стане можливим після внесення відповідних змін у Перехідні положення Податкового кодексу.

Реструктуризація заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію та водопостачання буде проведена за підсумками 9 місяців 2014 року, а для участі в реструктуризації борг має становити не менше 100 тис. гривень (раніше 10 тис. гривень).

Також уряд має намір відшкодовувати векселями ті борги з ПДВ, які не були відшкодовані станом на 1 січня 2014 року.

Як повідомляло агентство, у жовтні Верховна Рада дозволила Кабміну реструктуризувати фактичну заборгованість держбюджету перед місцевими бюджетами за 2013 рік за різницею в тарифах на теплову енергію, водовідведення та водопостачання шляхом видачі казначейських фінансових векселів.

Уряд спочатку встановив граничний обсяг видачі векселів на рівні 2,850 630 млрд гривень.

При цьому, станом на 1 січня 2013 року, борг перед місцевими бюджетами за різницею в тарифах на теплоенергію становив 3,9 млрд гривень, а на 1 вересня він збільшився до 10,6 млрд гривень.

Борг за різницею в тарифах на водопостачання та водовідведення збільшився відповідно з 4,4 млрд гривень до 8,2 млрд гривень.

Кабмін вважає, що ухвалення даного документа дозволить у повному обсязі врегулювати питання погашення заборгованості за різницею в тарифах і скоротити існуючу заборгованість підприємств теплоенергетики та водопостачання за спожиті енергоносії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

133