Україна представляє інтерес для іноземних інвесторів, незважаючи на політичне протистояння. Про це заявив виконуючий обов'язки прем'єр-міністра України Сергій Арбузов.

«Відомо, що інвестори люблять політичну визначеність. Однак, як показало життя, іноземний бізнес не злякався ризиків, пов'язаних з політичною ситуацією в Україні. Інвестори не тільки продовжують працювати з нашою країною, але й нарощують обсяги інвестицій», - сказав він.

Серед останніх прикладів Арбузов згадав нещодавно анонсоване чеською компанією Škoda Transportation бажання відкрити виробництво електровозів у Запоріжжі.

Також в.о. прем'єр-міністра відмітив намір китайської компанії Lishen Battery створити у Дніпропетровську виробництво з випуску літій-іонних батарей, акумуляторів і складання електромобілів.

Крім того, в. о. глави уряду звернув увагу на активну співпрацю з Україною провідних світових інституцій та держав.

Зокрема, оцінюючи результати минулорічних українсько-китайських домовленостей, він сказав, що завдяки їм в Україну з Піднебесної з’явилася можливість залучити кілька десятків мільярдів доларів.

Також Арбузов зазначив, що завдяки грудневим домовленостям президентів Віктора Януковича і Володимира Путіна стосовно реалізації пакета спільних інвестиційно-виробничих проектів між Україною і РФ, вже у 2014 році надійдуть перші інвестиції з Росії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

153