Володимир Сівкович ще не визначився щодо свого повернення на посаду заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони України.

За словами Сівковича, він поки не працює, оскільки до завтрашнього дня ще діє указ про його відсторонення від посади, повідомляє «УНІАН».

Відповідаючи на уточнююче запитання, що буде після того, як дія указу припиниться, Сівкович сказав: «Я зобов'язаний приходити на роботу. А далі - будемо думати».

При цьому він зазначив, що рішення залежить не від нього.

Як повідомляв ForUm , після того як у ніч на 30 листопада на Майдані Незалежності відбулися зіткнення між правоохоронцями та мітингувальниками, 1 грудня десятки тисяч українців вийшли на вулиці столиці з протестом.

ГПУ встановила, що до подій на Майдані, які мали місце 30 листопада, причетні заступник секретаря РНБО Володимир Сівкович, голова КМДА Олександр Попов, начальник Київської міліції Володимир Коряк та його заступник з громадської безпеки Петро Федчук.

Президент України Віктор Янукович 14 грудня відсторонив від посад Попова і Сівковича за клопотаннями ГПУ.

12 лютого стало відомо, що Печерський районний суд Києва 7 лютого закрив кримінальне провадження проти Попова і Сівковича.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

520