Звільнення КМДА та розблокування вулиць стане основною передумовою для закриття справ про масові заворушення в Києві. Про це заявив прокурор столиці Микола Бескишкий.

За його словами, необхідно розблокувати дев'ять вулиць у центрі міста шляхом демонтажу 19 барикад.

«Мова йде про вулиці Грушевського, Городецького, Хрещатик, Інститутська, Трьохсвятительська, Володимирський узвіз, Прорізна, Заньковецької та Майдан Незалежності», - цитує слова Бескишкого прес-служба прокуратури Києва.

Також він зазначив, що обов'язковою умовою є звільнення будівлі Київської міської державної адміністрації.

«У той же час законом про амністію не передбачено обов'язкове звільнення вулиць, майданчиків, площ і скверів, де проходять мирні акції протесту і зібрання, а також будівель недержавних установ», - констатував прокурор столиці.

Як повідомляв ForUm , 29 січня Верховна Рада ухвалила закон «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання осіб у зв'язку з подіями, які мали місце під час проведення мирних зібрань».

31 січня Президент України Віктор Янукович підписав цей закон. 1 лютого документ був опублікований. Якщо мітингувальники не виконають вимоги, прописані в законі, він втрачає чинність 17 лютого.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

446