Суд змінив запобіжний захід з утримання під вартою на домашній арешт ще п'ятьом активістам автомайдану, повідомили Forum'у в прес-службі прокуратури Київської області.

Апеляційний суд Києва змінив запобіжний захід з утримання під вартою на домашній арешт активістам Богдану Сутику, Микиті Горському, Ігорю Кобзарю і Дмитрові Ржаному.

У прокуратурі зазначив, що у всіх випадках прокуратура підтримала позицію захисту і клопотала про пом'якшення запобіжного заходу.

Ще одному активістові Андрію Шминдюку за клопотанням прокуратури запобіжний захід з утримання під вартою на домашній арешт змінив Шевченківський районний суд.

Таким чином, підкреслили в прокуратурі, на сьогодні вже 16 активістам автомайдану, яким було вручено повідомлення про підозру у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 294 КК України, тобто у масових заворушеннях, запобіжний захід змінено на більш м'який.

Як раніше повідомляв ForUm, 11 лютого Апеляційний суд Києва у вівторок розглянув апеляції шістьох учасників автомайдану і змінив їм запобіжний захід з утримання під вартою на домашній арешт.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

163