Візит Президента України Віктора Януковича до Чехії відбудеться 23-24 квітня. Про це повідомив на брифінгу спеціальний посланець з питань «Східного партнерства» МЗС Чехії Петер Мареші.

«Візит планується. Він має відбутися 23-24 квітня», - сказав Мареші.

За його словами, під час візиту Янукович візьме участь у саміті ініціативи Євросоюзу «Східне партнерство», приуроченому до 5-ї річниці Празького саміту «Східного партнерства», повідомляє «УНІАН».

«Це зустріч нашого Президента з президентами країн «Східного партнерства». На зустрічі будуть присутні 5 президентів країн «Східного партнерства» і прем'єр-міністр Білорусі», - сказав Мареші.

За його словами, у саміті також візьмуть участь Верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон і комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле, а також представники країн-ініціаторів «Східного партнерства» - Польщі і Швеції, та представник Греції, як країни, котра головує з 1 січня в Європейському Союзі.

За словами Мареша, Чехія очікує, що саміт допоможе по-новому подивитися на довгострокові перспективи розвитку «Східного партнерства».


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

183