Національний банк України виділив Брокбізнесбанку рефінансування у розмірі 1 млрд гривень.

Про це журналістам заявив заступник голови наглядової ради компанії «Східноєвропейська паливно-енергетична компанія» (ВЕТЕК) Борис Тимонькін, повідомляє «Forbes.ua».

«Підтримують (Брокбізнесбанк) і акціонери, і НБУ. Ми купили певні папери та отримали під них перший транш рефінансування на 1 млрд гривень», - сказав він.

За словами Тимонькіна, отримання даних коштів дозволить здійснити платежі, які затримувалися банком, а також наповнити всі банкомати.

З НБУ вже досягнута домовленість про рефінансування на 2 млрд гривень.

Нагадаємо, група компаній ВЕТЕК (володіє 40% акцій банку) заявила про готовність зробити всі необхідні кроки для стабілізації роботи фінансової установи.

«З метою підтримки банку ЦК ВЕТЕК прийняла рішення перевести на обслуговування Брокбізнесбанк всі свої дочірні компанії. Крім того, з метою забезпечення подальшої стабільної роботи фінустанови, група готова залучати значні фінансові ресурси з внутрішнього і зовнішнього ринків», - йдеться у повідомленні прес-служби групи.

Крім того, член Спостережної ради банку Борис Тимонькін заявив, що банк відновить повноцінну роботу з понеділка, 17 лютого.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

243