Станом на 6 ранку через туман не приймали літаки аеропорту «Дніпропетровськ», «Харків» і «Київ» (Жуляни), повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

«Аеропорти працюють у штатному режимі. Станом на 6 ранку через туман не приймали літаки лише аеропорту «Дніпропетровськ», «Харків» і «Київ» (Жуляни). Рейси виконувалися із запасних аеродромів, затримувалися або скасовувалися», - йдеться в повідомленні.

За оперативними даними, інших значних порушень в роботі транспортного комплексу у зв'язку з погодними умовами немає. Зазначається, що через сильний вітер закриті для руху суден Херсонський морський і Бузько-Дніпровсько-Лиманський канали, а Керч-Єнікальський і гирло «Швидке» - відкриті. Морські торговельні порти функціонують у звичайному режимі.

Проїзд автомобільними дорогами загального користування забезпечено. На чергування залучено 18 одиниць техніки та 53 дорожні працівники.

Нагадаємо,10 лютого в Україні через туман з обмеженнями працювали сім морських портів - Миколаївський, Херсонський, Іллічівський, Одеський, «Южний», Скадовський і «Октябрьск».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

137