Паніка на валютному ринку, валютні спекуляції, в кінцевому рахунку, не вигідні самим спекулянтам, оскільки погіршення соціально-економічної ситуації, що слідуватиме за їхніми діями, впливає на їхній добробут. Про це в інтерв'ю телеканалу «ТОНІС» заявив радник голови Національного банку України Валерій Литвицький.

За його словами, валютна паніка вигідна не тільки валютним спекулянтам, але й учасникам «тіньового» ринку, а також політикам, які очікують, що розхитування економічної, валютної ситуації в країні «посилить їхні електоральні висхідні позиції».

«Гроші - це кров економіки. Якщо кров економіки не в нормальному стані, то у політиків є надія, що це призведе до погіршення стану всієї економіки. Але вони не знають, що з цією дестабілізацією робити. Зрештою, в довгостроковій перспективі це не вигідно нікому з наших співвітчизників», - сказав Литвицький.

Як раніше повідомляв ForUm, постановою № 49 Національний банк України ввів тимчасові обмеження на купівлю іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку за окремими операціями.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

79
Классические туфли мужские