Президент України Віктор Янукович доручив Міністерству соціальної політики активізувати діяльність щодо захисту людей, котрі працюють.

Про це йшлося під час зустрічі Президента з в.о. міністра соціальної політики Наталією Королевською, повідомили Forum'у в прес-службі Глави держави.

«Президент особисто контролює, як зараз проходять всі виплати по соціальних гарантіях держави. І у нас всі пенсії лютого фінансуються за графіком. 60% пенсій вже виплачено на сьогодні, перераховані всі державні допомоги у регіони. Люди вже починають отримувати перший транш, і до кінця місяця в повному обсязі перераховано другий транш державних допомог. Всі обов'язкові соціальні виплати повністю йдуть за графіком», - сказала в.о. міністра соціальної політики після зустрічі з Главою держави.

«Наше завдання зараз - проконтролювати своєчасність виплати заробітних плат, захистити трудові права людини і не допустити жодних порушень. Ми активізуємо роботу інспекції з праці. І головне завдання - щоб людина вчасно отримувала заробітну плату», - сказала вона.

Королевська наголосила, що на зустрічі з Главою держави обговорювалося питання активізації роботи в сфері зайнятості.

«Ми розробили і підготували нові ініціативи, які включають в себе створення першого робочого місця для молоді, захист робочих місць для жінок і, звичайно ж, підтримку малого та середнього бізнесу - додаткові стимули для малих підприємств, для середніх підприємств, для того щоб вони зберігали робочі місця і створювали нові. Весь цей пакет ініціатив зараз відпрацьовується Кабінетом Міністрів», - сказала Королевська.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

309