Тренер жіночої збірної Німеччини з біатлону Уве Мюссігган оголосив про намір піти у відставку після Олімпіади в Сочі, пише «Lenta.ru» з посиланням на Die Welt.

Збірна Німеччини вважається одним із фаворитів у світовому біатлоні, Тим не менш, німкені невдало виступили у перших двох гонках Сочі-2014, не зумівши завоювати жодної медалі.

Кращою в німецькій команді була Еві Захенбахер-Штеле, яка посіла 11-те місце в спринті, але за підсумками гонки переслідування скотилася на 27-му сходинку. Найдосвідченіша німецька біатлоністка Андреа Хенкель стала 22-ю у спринті і 29-ю у гонці переслідування.

Мюссіган зазначив: «У нас було обговорення після Ігор у Ванкувері-2010, і я погодився відпрацювати ще чотири роки. Планував доопрацювати після Сочі до кінця сезону, але зараз уже розумію, що процес став надто виснажливим». Тренер додав, що планує продовжити роботу в німецькій федерації біатлону.

За словами Мюссігана, в німецькій команді почався спад після відходу Магдалени Нойнер, яку поки що нікому замінити. «У нас є дві зовсім юні спортсменки і Хенкель, яка ось-ось завершить кар'єру. І Еві Захенбахер, на якій лежала дуже велика відповідальність в гонці переслідування, оскільки вона була кращою в спринті», - констатував тренер.

За його словами, Захенбахер не вдалося впоратися з хвилюванням, через що вона допустила шість помилок у стрільбі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

328