Верховна Рада України фактично перетворилася в головний антикризовий центр, від якого залежить відновлення порядку і спокою в країні.

Про це заявив голова парламенту Володимир Рибак під час зустрічі з президентом Парламентської асамблеї НАТО Х'ю Бейлі, повідомляє прес-служба Верховної Ради.

Рибак відмітив роль парламенту, який спрямував свої зусилля на вирішення політичної кризи і досягнення стабільності в українському суспільстві.

«Верховна Рада фактично перетворилася в головний антикризовий центр, від якого залежить відновлення порядку і спокою в країні», - підкреслив спікер.

Він зазначив, що ВР вже почала процес, спрямований на комплексне вирішення кризи.

«Зокрема, розпочато обговорення механізмів розгляду питання про внесення змін до Конституції України та можливості повернення до парламентсько-президентської форми правління», - повідомив голова ВР.

У свою чергу Бейлі позитивно оцінив позицію стриманості, яку займає уряд і Верховна Рада в досягненні злагоди в конфліктах, що виникли в країні. «Стриманість важлива для всіх сторін, але особливо хочу підкреслити необхідність тієї стриманості і витримки, яку повинна продемонструвати влада», - підкреслив президент ПА НАТО.

На його думку, впевненості у мирному вирішенні конфлікту додають наміри переформатувати уряд і залучити до його роботи представників опозиційних сил.

Як повідомляв ForUm, 28 січня Верховна Рада на позачерговій сесії скасувала дев'ять законів, прийнятих 16 січня 2014 року, а пізніше прийняла чотири законопроекти замість скасованих.

29 січня був прийнятий закон «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання осіб у зв'язку з подіями, які мали місце під час проведення мирних зібрань».


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

222