Вища рада юстиції ухвалила рішення щодо низки призначень на адміністративні посади в судах 16 регіонів України. Про це за підсумками засідання заявив голова ВРЮ Олександр Лавринович, повідомляє прес-служба ВРЮ.

Зокрема, в ході засідання ради за поданням відповідних рад суддів було призначено 31 людину - головами судів, у тому числі в одній з областей відбулося призначення голови окружного адміністративного суду, 12 осіб призначені заступниками голів судів, 1 голова суду звільнився за власним бажанням.

За словами Лавриновича, за призначеннями, що відбулися 11 лютого, в судах Вінницької області було заміщено 1 адміністративну посаду, у Житомирській - 4, в Івано-Франківській - 2, у Кіровоградській - 1, в Луганській - 2, у Львівській - 2, у Миколаївській - 4, у Полтавській - 3, у Рівненській - 4, у Сумській - 2, у Тернопільській - 2, у Херсонській - 2, у Хмельницькій - 6, у Черкаській - 7, Чернівецькій - 1.

Так, зокрема, за поданням ради суддів загальних судів з посади голови Оболонського районного суду м. Києва було звільнено Мамонтову Ірину Юріївну. Суддя подала заяву про звільнення з посади голови суду за власним бажанням і підтвердила у Вищій раді юстиції своє бажання залишити цю адміністративну посаду.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

266