Колишній керівник райвідділу міліції за вимагання та отримання хабара отримав сім років позбавлення волі, повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

За фактом скоєння начальником Гайсинського РВ УМВС України у Вінницькій області злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, прокуратурою області розслідувано кримінальне провадження.

Чиновник за надання можливості дільничному інспекторові міліції оперативно отримати заробітну плату та вихідну допомогу при звільненні з органів внутрішніх справ вимагав та отримав хабар у розмірі 4000 грн.

«Разом з тим, достовірно знаючи, що фактично підлеглий не виконує службових обов'язків, керівник протягом трьох місяців підписував відомості про нарахування йому зарплати. Таким чином, з державного бюджету безпідставно перераховано майже 6,8 тис. грн. Тобто скоєно ще одне кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 191 КК України - розтрата чужого майна», - наголошується у повідомленні.

Вироком суду зловмисникові призначено покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з позбавленням права займати будь-які посади в правоохоронних органах строком на 3 роки, з конфіскацією майна та позбавленням спеціального звання підполковник міліції.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

290