Борг ВАТ «Київенерго» перед НАК «Нафтогаз України» становить майже 3 млрд грн. Про це заявив генеральний директор ПАТ «Київенерго» Олександр Фоменко, передає кореспондент Forum'у.

«Ми постійно дискутуємо з представниками «Нафтогазу» про перспективи погашення зобов'язань. На сьогоднішні борг становить близько 3 млрд грн», - акцентував він.

Разом з тим він констатував, що також існує значна заборгованість споживачів і держави перед «Київенерго».

«Заборгованість щодо компенсації тарифів держави перед «Київенерго» становить 2,3 млрд грн. Заборгованість підприємств ЖКГ - понад 2 млрд грн. Понад 600 млн грн комунальні підприємства профінансували з місцевого та державного бюджету», - заявив Фоменко.

За його словами, це першопричина розбалансування підприємства. Згідно з показниками держбюджету-2014, є джерела для погашення різниці тарифів. «Перший транш від держави буде вже у лютому», - наголосив столичний чиновник і додав, що зараз ведуться переговори з Києвом та комунальними підприємствами про перспективи погашення боргів. «Це серйозне питання, пов'язане з планом реконструкції об'єктів «Київенерго».

Дарина Шварцман,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

243