Українські шаблістки здобули впевнену перемогу на командному етапі Кубка світу, який відбувся цими вихідними в Дакарі, повідомляє прес-служба Національної федерації фехтування України.

«Через півроку після будапештської світової першості, де наші дівчата взяли золото, українська команда здобула перемогу на першому в сезоні командному етапі Кубка світу, який відбувся цими вихідними в Дакарі», - наголошується в повідомленні.

З квартету чемпіонок світу-2012 виступало тільки тріо - Ольга Харлан, Галина Пундик та Олена Вороніна, а на місце Аліни Комащук, яка не брала участі у турнірі через хворобу, повернулася Ольга Жовнір, котра достроково вибула з команди в минулому сезоні у зв'язку з травмою ахіллового сухожилля.

У чвертьфіналі українки перемогли Китай (45:39), далі виграли у Кореї (45:42) й у фіналі розгромили Італію (45:35).