Прокуратура Київської області готова закрити чотири кримінальні провадження, які розпочаті за фактами масових заворушень і розслідуються Слідчим управлінням ГУ МВС України в області. Про це заявив прокурор Київської області Михайло Витязь.

«Зазначені провадження розпочато за ознаками правопорушень, передбачених статтями 279 КК України (блокування транспортних комунікацій), 296 КК (хуліганство), 343 КК (втручання в діяльність працівника правоохоронного органу), 345 КК України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу), 376 КК (втручання в діяльність судових органів), 377 КК (погроза або насильство щодо судді)», - цитує його слова прес-служба прокуратури Київської області.

Витязь зазначив, що амністія буде застосована тільки за умови виконання всіх передбачених законом про звільнення від кримінальної відповідальності вимог - звільнення по всій країні усіх зайнятих будівель і приміщень органів влади та розблокування транспортних магістралей.

Як повідомляв ForUm , 29 січня Верховна Рада ухвалила закон «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання осіб у зв'язку з подіями, які мали місце під час проведення мирних зібрань».

31 січня Президент України Віктор Янукович підписав цей закон. 1 лютого документ був опублікований. У разі якщо мітингувальники не виконають вимоги, прописані в законі, він втрачає чинність 17 лютого.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

246