Депутатам від опозиції невідомо, про що говорив лідер ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк у своїх особистих переговорах з помічником Держсекретаря США Вікторії Нуланд, якщо такі відбулися у ході візиту американського чиновника в Україну.

Так, нардеп від ВО «Батьківщина», комендант Майдану Степан Кубів сказав Forum'у, що поки не може надати такого роду інформацію. «Я не можу нічого стверджувати. Я сьогодні 80-й день на Майдані. І питання, пов'язані з політичним блоком, розглядатимуться сьогодні на засідання фракції, якщо воно відбудеться. А що стосується основних аспектів, то Арсеній Петрович озвучив і по телебаченню, і на Майдані», - сказав він.

Мустафа Джемільов (ВО «Батьківщина») також не має інформації про особисті переговори Яценюка з Вікторією Нуланд. «Ні. Я його (Яценюка. - Ред.) давно не бачив. Поїхав ще в п'ятницю», - сказав він.

«Я не займаюся переговорами. Про це варто питати або в міжнародному відділі, або у керівництва партії», - сказав «ударівець» Валерій Карпунцов.

Нардеп від «Свободи» Ігор Швайка не знає, чи були особисті переговори Яценюка з Нуланд, і якщо так, то про що: «Про це говорять, подейкують. Таким буде мій коментар».

Як відомо, в Інтернеті з'явився аудіозапис телефонної розмови між помічником держсекретаря США у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд та американським послом у Києві Джеффрі Пайєттом про те, хто з лідерів української опозиції повинен потрапити в новий уряд країни. За словами Нуланд, Сполученим Штатам вигідна кандидатура Арсенія Яценюка на посаді прем'єр-міністра України. У цій же розмові Нуланд висловила надію, що ООН допоможе США «провчити ЄС».

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

246