Екс-прем'єр Юлія Тимошенко не закликатиме депутатів відмовитися від повернення до Конституції зразка 2004 року. Про це в коментарі кореспондентові Forum'у заявив нардеп від ВО «Батьківщина» Володимир Яворівський.

«Вона чудово розуміє, що ухвалення рішення Конституційного суду України у 2010 році - це була конституційна авантюра, - зазначив депутат. - Крім того, Президент Янукович обраний за Конституцією 2004 року, коли була парламентсько-президентська республіка. І сама сьогоднішня Конституція - це не найстрашніше. Погано, що в супроводі з нею було швидко і без обговорення прийнято цілий мішок законів, які «доточують» повноваження Президента. І сьогодні йдеться не тільки про те, щоб повернути Конституцію-2004, а «умертвити» ті закони».

Крім того, Яворівський не виключає, що після проведення конституційної реформи вимогу опозиції провести позачергові президентські вибори може бути знято. «Якщо це виконати, тоді можна залишити під питанням проведення позачергових виборів. Але Юлія Тимошенко ніколи в житті не зможе махнути рукою на Конституцію 2004 року», - сказав він.

Як повідомлялося раніше, екс-прем'єр Юлія Тимошенко вимагає від фракції «Батьківщина» відмовитися від повернення Конституції 2004 року.

Відповідний лист прочитав на засіданні фракції захисник екс-прем'єра Сергій Власенко, повідомляють джерела «Української правди».

Також Тимошенко вимагає вийти з усіх переговорів з Віктором Януковичем і не погоджуватися на будь-які конфігурації уряду за участю опозиції.

За даними джерела, Тимошенко просила не розповідати про суть листа пресі.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

438