Інформація про те, що в покинутій будівлі за готелем «Дніпро» знайшли «серверну кімнату, в якій було багато комп'ютерів з відеозйомкою активістів Майдану», не відповідає дійсності.

Таку заяву розповсюдила комунальна телерадіокомпанія «Київ», якій належить це приміщення за адресою вулиця Хрещатик, 5-В.

«Фотографія, якою деякі інтернет-джерела проілюстрували повідомлення про «серверну кімнату», є не чим іншим, як складським приміщенням, в якому ТК телерадіокомпанія «Київ» зберігала списану комп'ютерну техніку», - повідомляє прес-служба телеканалу.

Там підтвердили, що приміщення за адресою Хрещатик, 5-В належить фірмі «Грааль», але у частини будівлі розташовується КП КМР «Телекомпанія «Київ».

Нагадаємо, раніше активісти Майдану заявляли, що у знайденому ними приміщенні розміщені сервери, на яких нібито зберігається відео, зроблене в ході прихованої зйомки учасників акцій протесту. Також були заяви, що це приміщення використовується для організації провокацій проти учасників протестів, зокрема, закинута частина будівлі використовується для виготовлення вибухівки, яка була використана в Будинку профспілок.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

163