Лідери української опозиції в переговорах із західними посередниками обговорювали проведення в Україні реформ і надання фінансової допомоги. Про це в коментарі Forum'у заявив народний депутат України від ВО «Батьківщина» Володимир Бондаренко.

Зокрема, відповідаючи на запитання, про що інформували депутатів їхні лідери, враховуючи той факт, що у ЗМІ була опублікована розмова між Вікторією Нуланд і Джеффрі Пайєттом, Бондаренко заявив: «При чому тут плівки і переговори. Наші лідери були в Мюнхені. Велася абсолютно відкрита розмова про те, що необхідно реагувати на те, що відбувається в Україні. А у нас відбувається те, що в стандарти демократичної держави взагалі не вписується».

Бондаренко засудив злив в Інтернет запису розмови між Вікторією Нуланд і Джеффрі Пайєттом, сказавши, що це «випускання дипломатів».

Як відомо, в Інтернеті з'явився аудіозапис телефонної розмови між помічником держсекретаря США у справах Європи і Євразії Вікторія Нуландтаі американським послом у Києві Джеффрі Пайєттом про те, хто із лідерів української опозиції має потрапити в новий уряд країни. За словами Нуланд, Сполученим Штатам вигідна кандидатура Арсенія Яценюка на посаді прем'єр-міністра України. У цій же розмові Нуланд висловила надію, що ООН допоможе США «провчити ЄС».

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

210