Засідання робочої групи уповноважених представників депутатських фракцій з напрацювання узгодженого законопроекту про внесення змін до Конституції України в понеділок не відбудеться, повідомили Forum'у в прес-службі Верховної Ради.

«Засідання не відбудеться через розбіжності позицій фракцій «УДАР» і «Батьківщина» про внесення змін до Основного Закону. Таким чином, у робочої групи наразі немає предмету розгляду», - наголошується в повідомленні.

У прес-службі наголосили, що під час надходження пропозицій уповноваженим представникам депутатських фракцій буде повідомлено про час засідання робочої групи.

Як повідомляв ForUm, раніше представники парламентських фракцій узгодили графік опрацювання пропозицій щодо внесення змін до Конституції України.

Нагадаємо, Верховна Рада не буде створювати ТСК з питань підготовки змін до Конституції. Зміни доопрацюють на погоджувальних радах лідери парламентських фракцій.

Раніше на зустрічі з опозицією Президент України Віктор Янукович погодився розпочати процес підготовки змін до Конституції України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

272