Президент України Віктор Янукович побажав українським спортсменам успіхів і перемог на XXII зимових Олімпійських іграх у Сочі. Про це, як повідомляє прес-служба Глави держави, він заявив під час зустрічі з членами олімпійської збірної України.


«Хочу побажати, щоб у вас вийшло все, що ви задумали. Зараз настав той момент у вашому житті, який створить для вас у спорті умови піднятися на ту вершину, до якої ви прагнете», - сказав Янукович.
 

Глава держави зазначив, що приїхав зустрітися з українською командою, щоб підтримати і підняти бойовий дух спортсменів. Він також побажав їм завжди досягати тих цілей, які вони ставлять перед собою. На переконання Президента, в цьому олімпійцям повинні допомогти характер і воля до перемоги.

Янукович підкреслив, що вболіватиме за українську команду. «Будемо слідкувати, будемо вболівати, разом будемо допомагати вам, щоб ви йшли вперед потужно», - сказав Глава держави.

Виконуючий обов'язки міністра молоді і спорту Равіль Сафіуллін від імені спортсменів подякував за підтримку, надану спорту в цілому та олімпійській команді зокрема. Він зазначив, що у 2014 році Державним бюджетом передбачено майже на 20% збільшення фінансування спорту в Україні.

Сафіуллін зазначив, що під час підготовки до Олімпійських ігор команда провела всі необхідні тренування. «Держава ті зобов'язання, які брала на себе, виконала. За три роки було виділено 109 млн гривень», - сказав він.

Президент Національного Олімпійського комітету Сергій Бубка нагадав, що українську команду на Іграх представляють 43 спортсменів. Він подякував Главі держави за підтримку спорту та олімпійського руху. «Хотів би висловити слова подяки за підтримку спорту, олімпійського руху - ми це відчуваємо. Спасибі, що приїхали нас підтримати», - сказав Бубка.

Нагадаємо, зимові Олімпійські ігри 2014 року пройдуть у Сочі з 7 по 23 лютого.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

234