Співробітники комунального підприємства «Дорожньо-експлуатаційне управління» районів Києва у четвер, 6 лютого, виконували роботи з ліквідації аварійно небезпечних ям на вулично-дорожній мережі Києва.

Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, дорожні бригади використовували литий асфальтобетон. В цілому обсяги виконаних робіт склали понад 700 кв. м.

У відомстві зазначили, що до робіт дорожники приступили в найбільш проблемних місцях, де глибина ям перевищувала 4 см.

Так, у Голосіївському районі бригади працювали на вулицях Васильківській, Вільямса, Якубовського, Саперно-Слобідській, на просп. Науки і Червонозоряному.

У Дарницькому районі вибоїни ліквідували на Дніпровській Набережній.

У Деснянському районі роботи виконувалися за адресами: вул. Електротехнічна, Братиславська, Червоногвардійська, Т. Драйзера, Шолом-Алейхема, Кіото (від з'їзду з Броварського просп. до виїзду на шляхопровід) і т.д.

У Дніпровському районі роботи проводилися на Броварському проспекті та Гагаріна, а також на вулицях Миру, Будівельників, Сиваській, Хорольській.

В Оболонському районі вибоїни ліквідували на вулицях Богатирській, Маршала Тимошенка, Скляренка, Автозаводській, Героїв Дніпра, Малиновського та інших.

У Печерському районі асфальтобетон укладали на вул. Кутузова, Курганівській, бульв. Дружби народів.

У Подільському районі бригади працювали на вулицях: Електриків, Костянтинівській, Нижній і Верхній Вал, Фрунзе, а в Святошинському районі - на Кільцевій дорозі, вул. М. Трублаїні, 9 Травня, Симиренка, Тулузи.

У Солом'янському районі вибоїни ліквідували на вул. Нова дорога та Волинській.

У Шевченківському районі роботи виконувалися за адресами: вул. С. Петлюри, Лук'янівська, Зоологічна, Мельникова, Дегтярівська, на розі Т. Шамрила, Сім'ї Хохлових, Ярославів Вал (на розі Володимирської), на вул. Шевченка Т. та ін.

Крім того, працівники підприємства «Київавтошляхміст» виконували роботи з ліквідації ям на деяких шляхопроводах і мостах столиці. Зокрема, бригади працювали на Південному мостовому переході, Московському мосту, шляхопроводі біля ст. метро «Святошин» та ст. метро «Берестейська», на естакаді біля ст. метро «Шулявська», Індустріальному шляхопроводі і Гаванському мосту.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

38