У прокуратурі Черкаської області створили робочу групу з розслідування кримінальних проваджень за фактами злочинів, пов'язаних із масовими акціями протесту, повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

«З метою забезпечення належного виконання Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань» від 29 січня поточного року та ефективного розслідування кримінальних справ про злочини, пов'язані із масовими акціями протесту, у прокуратурі Черкаської області створено робочу групу», - зазначають у відомстві.

Групу очолює прокурор області, а до її складу входять його заступники, начальники управлінь, відділів і старші прокурори прокуратури області.

«Особливу увагу буде приділено забезпеченню організації встановлення фактичного здійснення учасниками масових акцій протесту дій, передбачених цим Законом, а також виконання вимог про звільнення осіб від кримінальної відповідальності або покарання за скоєння зазначених злочинів», - повідомив прокурор області Геннадій Дем'яненко.


У відомстві нагадали, що слідчим відділом Соснівського РВ у м. Черкаси УМВС України в області проводиться досудове розслідування кримінальних справ за фактами масових заворушень і блокування 23 і 27 січня поточного року адміністративної будівлі Черкаської облдержадміністрації.

Як повідомляв ForUm, 29 січня Верховна Рада прийняла закон «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання осіб у зв'язку з подіями, які мали місце під час проведення мирних зібрань». 31 січня Президент України Віктор Янукович підписав цей закон. 1 лютого документ був опублікований.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

59