Рейтинги соціального розвитку регіонів дозволили отримати об'єктивну картину роботи соціальних служб у кожному з регіонів країни. Про це заявила міністр соціальної політики Наталія Королевська на засіданні Колегії Мінсоцполітики, на якому підбивалися підсумки роботи соціальної сфери у 2013 році, повідомляє прес-служба міністерства.

«Ми з вами вже не раз говорили про те, що для вдосконалення нашої роботи необхідні наочні критерії для аналізу та оцінки. Впроваджена Соціальна карта регіону допомогла нам сьогодні оцінити кожну з областей за найважливішими критеріями соціальної сфери», - сказала міністр. Вонанаголосила, що критерії, які використовувалися для складання рейтингу, максимально прозорі та об'єктивні, щоб уникнути маніпулювання статистикою.

За словами Королевської, кожна з областей оцінювалася за 6 основними напрямами роботи. Це ситуація на регіональних ринках праці, оцінка роботи регіональних підрозділів служби зайнятості, оплата праці, заборгованість з виплати заробітної плати, допомога матерям і дітям та дитяче оздоровлення.

Робота регіональних підрозділів служби зайнятості отримала найвищу оцінку в Дніпропетровській, Харківській, Одеській, Івано-Франківській та Луганській областях.
За кількістю працевлаштованих безробітних центрами зайнятості найкращі показники - у Харківській, Запорізькій, Хмельницькій, Черкаській, Херсонській областях.

«Серед тих регіонів, які найбільш активно погашають заборгованості по виплатах заробітної плати і не допускають нових, - Рівненська, Дніпропетровська, Тернопільська, Житомирська, Вінницька області. Активно розширювали сімейні форми виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Волинській, Черкаській, Івано-Франківській, Харківській та Чернігівській областях. З дитячого оздоровлення в передовиках - Київська область і місто Київ, Дніпропетровська, Запорізька, Донецька області», - перераховувала міністр.

Королевська подякувала всім працівникам соціальної сфери, які зуміли зробити максимум на своїх робочих місцях. І побажала їм працездатності і мужності, щоб сумлінно виконати свій обов'язок у цей непростий період.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

140