Аграрії активно накопичують необхідні паливно-мастильні матеріали для весняно-польових робіт. Так, сільгоспвиробники вже придбали 57% необхідного дизельного палива і 58% бензину. Про це повідомив директор Департаменту інженерно-технічного забезпечення Олександр Григорович.

«У цьому році під час проведення весняно-польових робіт сільгоспвиробникам необхідно 424 тонни дизпалива і 103 тисячі тонн бензину. І на сьогодні аграрії вже придбали 57% необхідного дизпалива і 58% бензину. Тобто такі темпи майже відповідають минулорічним. Це сприятиме своєчасному проведенню механізованих робіт», - зазначив Григорович.

За словами директора Департаменту інженерно-технічного забезпечення, ситуація на ринку нафтопродуктів вимагає постійного контролю. Тому Мінагрополітики ініціює звернення до Кабінету Міністрів з пропозицією доручити Міненерговугілля України та НАК «Нафтогаз України» вжити заходів щодо ресурсного насичення ринку за стабільними цінами.

Григорович додав, що у 2013 році оптові ціни на дизпаливо коливалися від 9740 грн/тонну до 10752 грн/тонну залежно від попиту. Станом на 30 січня 2014 року середня оптова ціна на дизпаливо становила 10376 грн/тонну, а середня оптова ціна на бензин - 12363 грн/тонна.

«У свою чергу, Мінагрополітики разом з облдержадміністраціями продовжують працювати над створенням додаткових запасів дизельного палива та бензинів, а також моніторити забезпечення матеріальними ресурсами при проведенні весняно-польових робіт», - зазначив Григорович.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

132